top of page

Сталий енергетичний розвиток не чекає на закінчення війни: час змінювати ПДСЕРК

Громади будуть в Україні чи не найважливішою рушійною силою післявоєнної відбудови та зеленої трансформації. Адже саме в них живуть люди, які потребують #відновлення умов життя та їх покращення.

“Багато донорів хочуть працювати напряму з громадами для реалізації кліматичних проектів, – підкреслює Максим Бабаєв, координатор Українська Кліматична Мережа. – Але для того, щоб мати довіру партнерів, громади повинні розробити та прийняти стратегічні документи та плани дій, що стосуються клімату та довкілля. Без зафіксованих зобов’язань громади, у фінансуючих установ буде менше впевненості у тому, що їх проекти будуть максимально корисними людям. Тому якісні та амбітні ПДСЕРК, безумовно, є базою для системного відновлення та зеленої трансформації українських громад”.

Тож Екоклуб провів дослідження місцевих ПДСЕР та ПДСЕРК та їх ролі у національній політиці зі зниження викидів парникових газів, визначив типові помилки та накреслив шляхи їх запобігання при розробці та реалізації місцевих кліматичних політик. А організації – члени УКМ, які працювали ще до війни над ПДСЕРК своїх міст Хмельницький енергетичний кластер, Ekoltava та Центр міжнародного співробітництва і впровадження проектів розповіли про те, що змінилося у енергетичному розвитку їх громад та чи вже планують на місцях відновлення з врахуванням як енергетичної безпеки, так і заходів мітигації та адаптації.

Про це читайте у статті: https://ucn.org.ua/?p=8730



0 views0 comments

Comments


bottom of page